حضور فعال «سمت» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۵:۳۱ کد : ۵۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۹۷
غرفه سازمان «سمت» در بخش ناشران دانشگاهی واقع در رواق غربی، طبقه اول، غرفۀ ۱۴۱ پذیرای فرهیختگان، اساتید، دانشجویان و علاقمندان است.
حضور فعال «سمت» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

به گزارش روابط‌عمومی «سمت»، سازمان مطالعه و تدوین کتب دانشگاهی در علوم اسلامی و انسانی (سمت) اعلام کرد در سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضوری فعال خواهد داشت و طبق برنامه‌‌ریزی انجام شده در ایام نمایشگاه تعدادی از صاحبان آثار و نیز مسئولین این سازمان در محل نمایشگاه حاضر خواهند شد و به دیدار چهره‌به‌چهره با مخاطبان و علاقمندان خواهند ‍پرداخت که جدول این برنامه به زودی اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است سی‌وچهارمین دوره حضوری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، در روزهای ۲۰ الی ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در محل مصلّی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود و با اعلام مسئولین برگزار کننده غرفه سازمان «سمت» در بخش ناشران دانشگاهی واقع در رواق غربی، طبقه اول، غرفۀ ۱۴۱ تعیین شده است.

همچنین «سازمان مطالعه و تدوین» در بخش عمومی واقع در شبستان، سالن دوم، راهروی ۱۱، غرفۀ ۲۱ پذیرای علاقمندان خواهد بود و آماده ارائه خدمت به جامعه علمی و دانشگاهی است.

در بخش مجازی نیز «سمت» برای آن دسته از مخاطبان فرهیخته‌ای که امکان حضور در محل نمایشگاه را ندارند فروشگاه مجازی خود را در اختیار قرار داده که می‌توانند برای ورود به آن اینجا کلیک نمایند.

کلید واژه ها: نمایشگاه بین المللی کتاب نمایشگاه کتاب سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تخفیف نمایشگاه کتاب تهران سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران


( ۱ )

نظر شما :